Stomatologia estetyczna

Zajmuje się estetyką naszego uśmiechu. Piękny, zdrowy i lśniący uśmiech dodaje pewności siebie i stanowi duży atut w życiu towarzyskim oraz zawodowym. Dzięki zaawansowanej technologii jest to w zasięgu ręki pacjenta!

 

Zabiegi wpływające na estetykę zębów to m.in.:

    • Wybielanie zębów metodą nakładkową

Spośród czynników mających wpływa na atrakcyjność uśmiechu biały kolor zębów pełni najważniejszą rolę. Dzięki ogromnemu postępowi w dziedzinie materiałów stomatologicznych mamy możliwość przywrócenia pięknego i zdrowego wyglądu zębom. Nasza klinika w Puławach wykorzystuje osiągnięcia medycyny estetycznej i świadczy usługi wybielania zębów metodą nakładkową, która jest w pełni bezpieczna, nieinwazyjna i skuteczna. Cały proces wybielania odbywa się pod kontrolą doświadczonego stomatologa. Sukces i piękny uśmiech gwarantowany!

Proponujemy bezpieczne, nakładkowe wybielanie żelem o stężeniu 15%, które jest bezpieczne dla szkliwa. Pacjent sam decyduje jaka intensywność wybielenia go w pełni satysfakcjonuje. Nakładki są indywidualnie wytłaczane dla każdego pacjenta, starczają na wiele zabiegów.  Metoda nakładkowa wybielania zębów umożliwia wybielanie swoich zębów w dowolnym dla siebie momencie.

Dzięki posiadaniu własnej pracowni protetycznej, pacjent otrzymuje nakładki tego samego dnia co odbyta wizyta.

    • Licówki kosmetyczne

Licówki kosmetyczne występują w dwóch rodzajach.  Najprostszą i najtańszą metodą wykonania licówek jest modelowanie bezpośrednio w ustach pacjenta, materiałem kompozytowym przez lekarza. Profesjonalne licówki wykonuje się po opracowaniu zęba przez lekarza, a licówki wykonywane są w pracowni protetycznej z porcelany lub specjalnego materiału na bazie kompozytu. Są one bardzo dobrym rozwiązaniem do uzyskania idealnego uśmiechu bez zbyt dużej ingerencji.

  • Biżuteria nazębna

 

  • Korony i mosty porcelanowe

  • Aparaty ortodontyczne

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress