Dentall Zielona

W trosce o Państwa komfort wprowadziliśmy wszystkie specjalizacje, aby leczenie mogło zostać przeprowadzone kompleksowo. Nasi lekarze oraz cały personel medyczny dołoży wszelkich starań, aby rozwiązać Państwa problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy.

Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii.

Nasz zespół lekarzy charakteryzuje wysoki profesjonalizm. Udział w szkoleniach z zakresu różnych dziedzin stomatologii pozwala nam na ciągłe podnoszenie własnych kwalifikacji.

Niezwykle ważne jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy szczególnie rygorystyczne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi. Łączy nas pasja oraz zrozumienie dla potrzeb Pacjenta, dlatego przywiązujemy wielką wagę do Państwa komfortu w czasie zabiegów, tłumaczymy, doradzamy najkorzystniejsze dla Państwa rozwiązania.
W codziennej praktyce zatrudniamy doskonały personel fachowy, wdrażamy najskuteczniejsze metody terapii i korzystamy z materiałów o najwyższej jakości. Naszą ambicją jest, aby każdy Pacjent był w pełni usatysfakcjonowany na każdym etapie wykonywanej przez nas pracy.

Dentall Zielona ma siedzibę  w sercu miasta, obok  Galerii Zielona, jest również dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Naszą misją jest profesjonalna opieka stomatologiczna połączona z prawdziwą dbałością o zdrowie, piękny uśmiech i komfort naszych pacjentów.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress